lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Krzysztof Jaskuła - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Krzysztof w naszym zespole lekarskim piastuje funkcję anestezjologa głosowego. Już samo jego spojrzenie działa kojąco a co dopiero działania trenerskie! Te uśmierzą największy ból wokalny!


Krzysztof to wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer i instrumentalista, który potrafi odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki. Jak sam mówi: „Pasja do muzyki sprawiła, że zamiast serca mam klucz wiolinowy”. Laureat wielu konkursów wokalnych. Ma za sobą setki wystąpień publicznych i koncertów. Przez wiele lat kształcił swoje umiejętności wokalne w Laboratorium Śpiewu i Mowy. Jest wychowankiem Radosława Kota. Uczestnik kilku edycji Warsztatów Wokalnych TNG, podczas których zdobył certyfikaty trenerskie i wystąpień publicznych. Zdobyte doświadczenie, wiedza i lata pracy na scenie uczyniły go cenionym trenerem wokalnym pracującym metodą Technika Naturalnego Głosu.