lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Kornela Wysocka - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Jest takie bardzo pozytywne określenie osoby szczególnie nadającej się do występów przed publicznością - zwierzę sceniczne. I choć Kornela ma, jak najbardziej, kobiece i sympatyczne usposobienie, to kiedy staje na scenie zamienia się w żywioł nie do okiełznania! Moc jej głosu można porównać do ryku lwa, jego gibkość i elastyczność do zwinności pantery a urodę barwy do...hmm..tu pomyśl o zwierzęciu, które szczególnie Ci się podoba.


W tej sytuacji nie zdziwi Cię chyba dyscyplina lekarska jaką Kornela uprawia w Laboratorium Śpiewu i Mowy. Weterynaria wokalna. Oto pole jej działań! I jako weterynarz głosowy – obudzi w Tobie wokalne zwierzę!
Muzyczna przygoda tej utalentowanej dziewczyny rozpoczęła się już w przedszkolu, kiedy po raz pierwszy zaśpiewała przed publicznością cokolwiek nieprzystającą do jej ówczesnego wieku piosenkę „ Za ten papieros”. Uczestniczyła w wielu konkursach międzyszkolnych, powiatowych itp. Natomiast większe sukcesy wokalne zaczęła odnosić dopiero po dołączeniu w 2014 roku do grona podopiecznych Laboratorium Śpiewu i Mowy, gdzie stale kształci swój głos pod kierunkiem Krzysztofa Jaskuły.


Szczególnie dumna jest z zajęcia drugiego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki w Macedonii, pierwszego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów Golden Talents In Golden Prague ( Praga), pierwszego miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Młodzieżowej Karolek 2017 oraz zdobycia Srebrnej Nutki XXV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „ Majowa nutka” w Częstochowie.
Kornela po serii Warsztatów Wokalnych TNG uzyskała Certyfikat Trenerski TNG i objęła swoją opieką Laboratorium Śpiewu i Mowy oddział Opole.