lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Agnieszka Maciejewska - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Aga jest doskonała w swoim fachu! Ostra jak skalpel precyzyjnie usuwa wszelkie wokalne problemy. Nie zna przy tym litości, nie pójdzie na żaden kompromis, nie straszne jej choćby największe wyzwanie, bo Twój głos to dla niej pacjent, któremu umrzeć nie pozwoli! To chirurg głosu z powołania! To również artystka z prawdziwego zdarzenia.
Agnieszka ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Zadebiutowała  w partii Rozalindy w Zemście nietoperza J. Straussa na scenie wrocławskiego Teatru Muzycznego. Współpracowała z łódzkim Teatrem Muzycznym , Filharmonią Wrocławską, Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Operą na Zamku w Szczecinie, Teatrem Wielkim w Łodzi czy Operą Krakowską. Koncertowała w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Danii, Austrii, Australii i Chinach.


Równolegle z działalnością sceniczną dzieli się swoją pasją i talentem pedagogicznym pracując w Laboratorium Śpiewu i Mowy, gdzie w oparciu o Technikę Naturalnego Głosu, pomaga wokalistom oraz wszystkim tym, którzy używają głosu zawodowo. Przygotowuje do egzaminów do szkół aktorskich, prowadzi warsztaty z interpretacji tekstu. Zajmuje się również szkoleniami z zakresu wystąpień publicznych i pracy z głosem w mowie. Zasiada w jury prestiżowych festiwali i konkursów wokalnych.