lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Oferta Szkoleniowa - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Oferta Szkoleniowa

Chociaż za pośrednictwem tej strony trochę mrugamy okiem w Twoim kierunku, swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie. Zaskoczy Cię pewnie intensywność z jaką prowadzimy zajęcia wokalne i niezłomność, która cechuje nas gdy walczymy o każdy Twój zdrowy i piękny dźwięk. Dzieje się tak dlatego, że my nigdy nie rzucamy słów na wiatr.

Jesteś przecież w Laboratorium, w którym wyniki zawsze są doskonałe! To nasza obietnica!

Jednak śpiewanie, według nas, nie jest cierpieniem, uciążliwą pracą i katorgą! Chyba, że nieobce Ci są męki tworzenia:). Zabiegi wokalne, którym zamierzamy Cię poddać, nie obawiaj się, nie będą bolesne! Można śmiało powiedzieć: zetknięcie z naszym trenerem śpiewu podziała jak balsam na Twoje skołatane nerwy, zdarte gardło i rozedrgany głos. Poddaj się naszej terapii i wybierz coś z szerokiego wachlarza zajęć, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kto wie- może jesteśmy "lekiem na całe... Twoje wokalne zło?:)

Indywidualny Trening Wokalny Metodą TNG

Wybierając tę opcję zajęć masz swojego trenera do wyłącznej dyspozycji przez 45 lub 60 minut. Wszystko jest kwestią Twojej decyzji. Zajęcia prowadzone są autorską metodą Technika Naturalnego Głosu. Preferujemy regularne spotkania raz lub dwa w tygodniu. Jeśli jednak jesteś z daleka- znajdziemy inne satysfakcjonujące rozwiązanie. Wszystko po to byś, w możliwie krótkim czasie, stał się panem własnego głosu.
Czego możesz się spodziewać? Całej apteki uwag technicznych zgodnych z TNG, interpretacyjnych i stylistycznych. Nakreślenia indywidualnej drogi leczenia i rozwoju. Pomocy w doborze repertuaru - Twojej wokalnej diety. Całego morza wsparcia!
Dodatkowe informacje, bezpłatna konsultacja tel. 692 293 812

Gdy Grozi Ci Konkurs/Festiwal/Szkoła Aktorska

Również w tym wypadku możesz liczyć na nasze profesjonalne, kompleksowe wsparcie. Podejmiemy się wszelkich zabiegów na Twoim głosie tak, by nic nie stanęło na przeszkodzie w osiąganiu Twoich celów. Rozćwiczymy i rozmasujemy ten wokalny mięsień! Technikę Naturalnego Głosu zaaplikujemy Ci w pigułce! Nauczymy Cię śpiewać, mówić, interpretować, posługiwać się gestem, władać własnym ciałem. Pomoże Ci w tym nasza wykwalifikowana kadra trenerów- fizjoterapeutów wokalnych. Tylko nie zapominaj, że mięśnie potrzebują czasu by się wzmocnić! Jakbyś trenował do Olimpiady! Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!
Dodatkowe informacje, bezpłatna konsultacja tel. 692 293 812

Gdy Straszy Cię Skalpel Chirurga- Rehabilitacja Głosu

Twój guzek na strunie jest jak chwast w ogrodzie. Ucięty skalpelem chirurga niebawem odrośnie. Stanie się tak, ponieważ nie zniszczyłeś jego korzenia- przyczyny, z której powstał. Najczęściej jest nią nieprawidłowa emisja głosu. Zdecyduj się wyrwać intruza z korzeniami zanim zagłuszy Twój piękny głos.
W Laboratorium Śpiewu i Mowy dysponujemy niesłychanie precyzyjnym narzędziem, dzięki któremu trwale i dogłębnie likwidujemy zmiany chorobowe, niedyspozycje i patologie narządu głosowego wynikające z jego nieprawidłowego użytkowania.
Technika Naturalnego Głosu- nasz najbardziej skuteczny laser!
Dodatkowe informacje, bezpłatna konsultacja tel. 692 293 812

Warsztaty Wokalne Metodą TNG

Nasze warsztaty wokalne to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują szczególnie intensywnej, naturalnej terapii głosu. Codziennie, przez siedem kolejnych dni, od świtu do zmierzchu, będziemy poddawać Cię zabiegom odnowy biologicznej gardła, umysłu i ducha. No i oczywiście dokładnie ponakłuwamy Cię naszą wyjątkową igłą do akupunktury głosu – Techniką Naturalnego Głosu! Czy to Cię przeraża? Niepotrzebnie! Będą to najmilsze nakłucia jakich kiedykolwiek doświadczysz! Jeśli masz trochę wolnego czasu, jesteś z daleka, przygotowujesz się do ważnego występu bądź nagrania, jesteś zmęczony i rozdrażniony tym, że nie radzisz sobie z ulubionym repertuarem, przeczuwasz, że stać Cię na więcej ale nie wiesz jak podnieść wyżej własną poprzeczkę -warsztaty wokalne TNG to skuteczne remedium na Twoje kłopoty.
Zapraszamy Cię zatem na trzy edycje w roku do naszego głosowego sanatorium. Systemem warsztatowym pracujemy latem - zarówno w lipcu jak i w sierpniu. Możesz odwiedzić nas również podczas ferii zimowych. Dokładne terminy poszczególnych warsztatów wokalnych ustalamy na bieżąco.
Informacje dotyczące najbliższego wydarzenia znajdziesz klikając tutaj.

Pediatria Wokalna Laboratorium Śpiewu I Mowy Junior

Głos ma każdy z nas – i starszy i młodszy, chłopiec i dziewczyna, mężczyzna i kobieta. Dlatego w naszym Laboratorium nie może być żadnych ograniczeń! No, może poza tym jednym: musisz umieć mówić. Zakładamy, że potrafisz to zrobić już od trzeciego roku życia, stąd oferta Juniora adresowana jest do dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Pediatria wokalna w naszym wydaniu to, można powiedzieć, profilaktyka głosowa. Wierzymy, że nie trzeba Cię jeszcze leczyć bo Twój głos w tym wieku jest zdrowy jak ryba! Trzeba mu tylko pomóc rozwinąć się we właściwym kierunku , by w przyszłości nigdy Cię nie zawiódł. I tak jak przyjmujesz witaminy by być zdrowym na ciele, tak przyjmij nasz fantastyczny suplement wokalnej diety- Technikę Naturalnego Głosu- by zachować sprawne gardło. Polubisz smak tych naszych głosowych pastylek- są pyszne, bo bazują na naturalnych odruchach, z którymi Ty jesteś teraz wciąż jeszcze za pan brat!
A teraz garść praktycznych informacji:

 

strzykawki_rozne_kolory-01treningi prowadzone w systemie indywidualnym i grupowym metodą Technika Naturalnego Głosu

strzykawki_rozne_kolory-01    zajęcia prowadzone od września do czerwca
strzykawki_rozne_kolory-01    cztery kategorie wiekowe:

  • 3-5 lat
  • 6-7 lat
  • 8-10 lat

strzykawki_rozne_kolory-01   bezpłatne konsultacje tel. 692 293 812
strzykawki_rozne_kolory-01   atrakcje dodatkowe- koncerty, konkursy, spotkania i zabawy integracyjne.

Aktualności tu: Facebook.

 

Young Stars Voice - Grupowe treningi wokalne dla młodzieży (10 - 18 lat)

Young Stars Voice to ogólnopolska sieć szkół wokalnych dla młodzieży. Projekt powstał we współpracy z wytwórnią My Music i brandem Young Stars.
Założycielami Young Stars Voice są Magdalena i Radosław Kot – trenerzy wokalni, twórcy rewolucyjnej metody treningu wokalnego TNG (Technika Naturalnego Głosu)
i właściciele Laboratorium Śpiewu i Mowy.
YSV prowadzi treningi wokalne z wykorzystaniem metody TNG Basic – czyli Techniki Naturalnego Głosu w podstawach, przystosowanej do zajęć grupowych z młodzieżą. Oprócz grupowych zajęć wokalnych przewidujemy również indywidualne treningi wokalne, sesje nagraniowe w studiach nagraniowych, kręcenie klipów, ranking nagrań, konkursy itp. Czytaj więcej...

 

Nagrania Studyjne Czyli Konsylium Lekarskie Przy Krakowskiej 100

Oto nasz pomysł na wyjątkowe konsylium wokalowe! Wszechstronna współpraca z wysokiej klasy specjalistami dźwiękowej medycyny, naszymi sąsiadami z tego samego piętra przy Krakowskiej 100! A sąsiedztwo mamy doborowe! Cztery studia nagrań, dysponujące techniką studyjną na najwyższym poziomie, zapewnią naszym podopiecznym nie tylko nagranie wokalu ( piosenki) czy głosu lektorskiego ( reklamy, audiobooki) ale zdecydowanie więcej: pełny pakiet dla wokalistów – rejestrację głosu wraz z nagraniem wideo, miksem i masteringiem czyli gotowy do publikacji klip wideo.
I jeszcze jedno! Drodzy Podopieczni! Macie zniżki!

Vouchery Prezentowe

Zadbaj o zdrowie wokalne bliskiej Ci osoby! Proponujemy wyjątkowy bon prezentowy, który ucieszy każdego miłośnika śpiewania! Tym , z pewnością, bardzo niesztampowym upominkiem, zaaplikujesz obdarowanej osobie solidną dawkę Techniki Naturalnego Głosu – naszej autorskiej metody nauki śpiewu. Obiecujemy – wyjdzie od nas zaopatrzona we wszystkie niezbędne plastry i bandaże wokalne i dodatkowo… w cudownym nastroju.
Dodatkowe informacje: tel. 692 293 812

mail: biuro@vocalize.pl

Comments are closed.