lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Dalsza Opieka - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Dalsza Opieka

Panorama-trenerzy

Na przestrzeni wielu lat pracy w Laboratorium Śpiewu i Mowy, wykształciło się w nas przekonanie o niesłychanym talencie wokalnym drzemiącym w naszym Narodzie.
Ponieważ wciąż aktualne jest powiedzenie: „ Cudze chwalicie, swego nie znacie”, postanowiliśmy walczyć z takim podejściem wszelkimi dostępnymi sposobami. Jednym z naszych sztandarowych założeń jest wspieranie na każdym etapie, twórczych działań naszych Podopiecznych oraz wzmacnianie ich psychiki. Naszą misją jest stawanie się pomostem łączącym naukę prawidłowego korzystania z głosu z używaniem go jako narzędzia w pracy zawodowej. Jeśli więc marzysz o szeroko rozumianej karierze wokalnej i masz do tego predyspozycje - jesteś w dobrym miejscu.

Oferujemy Ci pomoc nie tylko w odnalezieniu i uzdrowieniu własnego głosu, ale również w jego późniejszym nagrywaniu, promowaniu oraz nakreśleniu drogi rozwoju.
Szeroko współpracujemy ze studiami nagrań, wytwórniami i managerami, songwriterami, psychologami, ludźmi zajmującymi się stylizacją i wizerunkiem, firmami dystrybuującymi profesjonalny sprzęt muzyczny i realizującymi klipy wideo oraz z zawodowymi instrumentalistami.
Nieustannie promujemy naszych artystów poprzez własne kanały, organizujemy regularnie ciekawe eventy i koncerty. Zależy nam na tym, byś mógł sprawdzić swoje umiejętności i zaprezentować się na profesjonalnej scenie.

Będziemy Cię stale dopingować! Najpierw w dochodzeniu do zdrowia głosu a następnie w dzieleniu się nim z całym światem!

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na bezpłatne konsultacje.

Comments are closed.