lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less O Czym Poświadczymy - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

O Czym Poświadczymy

Kiedy podejmujesz decyzję o powierzeniu nam swego głosu możesz być pewien – zaufanie jakim nas obdarzasz będzie skutkowało wzięciem przez nas odpowiedzialności za Twoje wokalne zdrowie. Oczywiście Ty również musisz być gotowy na poddanie się wszelkim aplikowanym przez nas zabiegom i bezwzględne trzymanie się naszych receptur. Na efekty kuracji nie będziesz musiał czekać zbyt długo.
Ponieważ mamy pewność, że jesteśmy jedynym Laboratorium, w którym wyniki są zawsze doskonałe, z dumą poświadczymy o Twoim zdrowiu przed całym światem wyposażając Cię w potrzebne certyfikaty.
W miarę zgłębiania przez Ciebie tajników Techniki Naturalnego Głosu, jej prozdrowotnego wpływu na Twoje ciało i gardło, będziemy udzielać Ci następujących poświadczeń:

Certyfikat Pierwsze Koty Za Płoty – nasz dyplom debiutanta!  Co prawda jeszcze niewiele umiesz, stawiasz jednak pierwsze kroki w dobrym kierunku i to się liczy! Certyfikat jest pamiątką i świadectwem debiutanckiego występu na naszej scenie, pierwszej piosenki wykonanej publicznie w duchu naszej metody- zgodnie z założeniami TNG. Tak trzymaj!

Certyfikat Zdobytych Umiejętności W Zakresie Posługiwania Się Techniką Naturalnego Głosu  – krok po kroku zbliżasz się do mistrzostwa we władaniu TNG! Świetnie! Z chęcią poświadczymy, jak bardzo jesteś zaawansowany. W Certyfikacie przeczytasz o umiejętnościach, które zdobyłeś oraz ilości godzin odbytych szkoleń. Pamiętaj jednak! Warunkiem jest uprzednie rzetelne poddawanie się zaleceniom naszych Trenerów i skrupulatne realizowanie ich recept podczas pracy w domu! Certyfikat wystawiamy na różnych etapach nauki, zgodnie ze stanem posiadanej przez podopiecznego wiedzy. Dyplom nie uprawnia do posługiwania się naszą metodą podczas szkolenia głosu osób trzecich.

Certyfikat Uczestnictwa W Warsztatach Wokalnych Metodą TNG – zdecydowałeś się na intensywną terapię w naszym Ośrodku? Doskonały wybór! Cały tydzień z nami przewróci Twoje myślenie o głosie i jego wykorzystaniu o 180 stopni! Jak bardzo pozytywne zajdą w Tobie zmiany musisz sprawdzić sam, zapisując się do nas na warsztaty wokalne. My zaświadczymy o wszystkim w naszym pamiątkowym Certyfikacie, który otrzymasz podczas koncertu finałowego wieńczącego Warsztaty Wokalne.

Certyfikat Trenera Emisji Głosu Metodą TNG – najwyższa półka umiejętności! Jeśli chcesz zdobyć ten dyplom- musisz się nieźle napocić! Nasi Trenerzy to pierwsza liga w naturoterapii głosu. To synonim jakości, odpowiedzialności, wiedzy dotyczącej TNG i metodyki  posługiwania się nią. Słowem- opcja nie dla każdego. Jeśli jednak zdobędziesz ten Certyfikat- masz prawo pracować naszą metodą szkoląc ludzkie głosy. Kto wie… może zaprosimy Cię do naszego zespołu?

Comments are closed.