Opinie

Do Laboratorium trafiłam, kiedy potrzebowałam błyskawicznie zreanimować swój głos. Już wtedy zrozumiałam, że Technika Naturalnego Głosu jest dla mnie niezbędna! Zaczynałam zupełnie od podstaw, bo nigdy wcześniej nie uczyłam się śpiewać. Radek Kot zaszczepił we mnie prawidłowe nawyki używania głosu. Od tamtej pory nie miałam już żadnych problemów ze swoim głosem. Ciężar, który leżał mi na gardle, zrzuciłam na przeponę. Gorąco polecam każdemu, kto chce zbudować w sobie solidną podstawę i sięgać po więcej!

Ewelina Lisowska, wokalistka pop

Kilka lat temu, po zagraniu kilku tygodni letniej trasy koncertowej, zupełnie straciłam głos. Ostatni koncert nie mógł być już zaśpiewany. Jeśli jesteście w stanie wyobrazić sobie szeptane reggae to właśnie tak było. W drodze powrotnej zadzwoniłam do Radka. Umówiliśmy się na lekcje. Atmosfera zajęć była niesamowita, a efekty były niemalże natychmiastowe. Dzięki Radek, że do dziś nie musiałam już nigdy przechodzić szeptanego koncertu, a ja mogę w pełni bawić się na koncertach. Również swoim głosem!

Nadia (NAAMAN), wokalistka reggae

Długo szukałem nauczyciela śpiewu, a ponieważ chciałem wykonywać cięższą muzykę stanowiło to duży problem. W końcu trafiłem na Radka Kota i Laboratorium Śpiewu i Mowy. Właściwie od zera, Radek nauczył mnie jak korzystać z głosu i móc po prostu śpiewać. Dzięki Technice Naturalnego Głosu mogłem rozwinąć takie techniki jak scream czy growl oraz stworzyć Wokalne Techniki Agresywne.

Antek Olech, wokalista

Przygodę wokalną zaczęłam z Radkiem Kotem dobrych kilka lat temu. Prowadził mój trudny i niezbadany głos od samego początku. Był nie tylko trenerem ale też przyjacielem, który poznał moją psychikę i pomógł obalić wszystkie bariery. Strach, niepewność i brak wiary w siebie. Niedługo później już jako zupełnie inna osoba i świadoma wokalistka spróbowałam swoich sił w programie The Voice of Poland, podczas którego cały czas mogłam liczyć na wsparcie i pomocną dłoń. Każdemu wokaliście absolutnie i z czystym sercem polecam trenerów Laboratorium Śpiewu i Mowy, którzy szybko wprowadzają w fascynujący świat muzyki i pozwalają złapać wiatr w żagle oraz rozwinąć skrzydła. Zawsze będę doskonale wspominać każdą chwilę wzlotu oraz każdy trudny moment, w którym trener trwał przy mnie i pomagał wygrać z przeszkodami. Koty górą!

Maia Lasota, wokalistka