lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Konkurs wokalny dla młodzieży "Wagarowy Song 2020" - Śpiew - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Konkurs wokalny dla młodzieży “Wagarowy Song 2020”

LABORATORIUM ŚPIEWU I MOWY ZAPRASZA NA KONKURS „WAGAROWY SONG 2020” dla młodzieży w wieku 12-17 lat
 
Wiosna zbliża się szybkimi krokami, a wraz z nią zbliżają się przygody, jak Dzień Wagarowicza czy pierwszy Dzień Wiosny.
Spędźmy ten czas razem – śpiewająco. Zapraszamy na pierwszą edycję konkursu „WAGAROWY SONG 2020” dla młodzieży w wieku 12-17 lat, z Wrocławia i okolic.
A co najfajniejsze – zapraszamy z repertuarem dowolnym!
Konkurs podzielony będzie na dwa etapy: internetowe przesłuchania wstępne i finał w Laboratorium Śpiewu
i Mowy. Konkurs zwieńczymy koncertem, na którym wystąpią zarówno laureaci jak i wychowankowie naszego Laboratorium. Uczestników oceniać będą profesjonaliści z branży muzycznej:
 
• Natalia Zastępa – polska piosenkarka, finalistka pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018) oraz finalistka dziewiątej edycji programu The Voice of Poland emitowanego przez TVP2 (2018). 14 czerwca 2019 wystąpiła na 56. KFPP w Opolu, podczas koncertu „Debiuty”. 24 stycznia 2020 wystąpiła podczas koncertu charytatywnego "Artyści dla Mai", który odbył się w Warszawskim klubie Stodoła. Dotychczas wydała trzy single: „Za późno”, „Nie żałuję” i „Kłopoty”.
• Julia Bińczyk – wokalistka młodego pokolenia, uczestniczka The Voice Kids 2, niedawno wydała swój debiutancki singiel „Scroll” we współpracy z YoungStars. Aktywnie koncertuje, aktualnie występuje w całej Polsce jako support Sylwii Lipki.
• Radosław Kot − trener głosu w śpiewie i mowie, multiinstrumentalista, łowca talentów. Współtwórca Laboratorium Śpiewu I Mowy™ oraz Techniki Naturalnego Głosu™.
 
 
TERMINARZ:
19.02 -4.03 etap I: przyjmowanie zgłoszeń (karta zgłoszeniowa plus nagranie) na adres: konkurs.wagarowysong@gmail.com
- kartę zgłoszeniową i regulamin znajdziesz na stronie: https://spiew.vocalize.pl/do-pobrania/
 
10.03 ogłoszenie wyników pierwszego etapu konkursu
 
20.03 etap II: finał i koncert laureatów
 
Dla finalistów i laureatów przewidywane są nagrody, takie jak: nagrody rzeczowe, wejściówki, nagranie w studio, udział w warsztatach TNG Basic.
 
W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku 12-17 lat, z Wrocławia i okolic, nie będące uczniami Laboratorium Śpiewu i Mowy.
Laboratorium Śpiewu i Mowy - powstało, by pomóc tym, którzy już posługują się aparatem mowy zawodowo lub amatorsko oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają odkrywanie swojego głosu. Nasza oferta adresowana jest w szczególności do wokalistów, aktorów, prezenterów, konferansjerów, menedżerów, polityków, nauczycieli, wykładowców, ale również do tych, którzy chcieliby zyskać świadomość własnego ciała, odczuć radość płynącą z prawidłowego funkcjonowania głosu, zrelaksować się, poszukać wewnętrznej harmonii i miło spędzić czas.
Treningi wokalne prowadzimy w oparciu o naszą autorską metodę o nazwie
Technika Naturalnego Głosu (TNG).

No Comments Yet.

Leave a comment