Zabiegi i kuracje dodające głosu sił to Marzeny specjalność. Przygotowuje te swoje mikstury i zastrzyki z Techniki Naturalnego Głosu i z lubością aplikuje je swoim podopiecznym - zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jednak nic na siłę! Zanim wytoczy naprawdę poważne działa lecznicze, potraktuje Cię łagodnymi środkami rewitalizującymi gardło! Wszak w aptece Techniki Naturalnego Głosu, jak w sklepie zielarskim, znajdziesz zarówno panacea delikatne – do przewlekłego stosowania, jak i bardzo silnie działające medykamenty do szybkiego rozprawienia się z opornymi bakteriami głosowymi. Z nich wszystkich ze znawstwem korzysta Marzena – nasza dyżurna zielarka.


Trenerka ma mocny i ciemny głos znany miłośnikom wokalistyki nie tylko we Wrocławiu. Związana jest ze sceną i muzyką od najmłodszych lat. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Ostrowie Wielkopolskim. Swoje wykształcenie muzyczne uzupełniała podczas kursów organizowanych przez Akademię Muzyczną we Wrocławiu.
Brała udział w wielu warsztatach wokalnych, m.in. Pauliny Przybysz, Aleksandry Królik, Deborah Brown z USA, Magdy Pasierskiej (My, Myself & I), Juniora Robinsona z UK, warsztatach Gospel Joy, warsztatach Projekt Gospel (Gospel Life). Jednak swoje umiejętności wokalne i trenerskie zdobyła w Laboratorium Śpiewu i Mowy, trenując metodą TNG pod okiem Magdaleny Kot. Wielokrotnie uczestniczyła w Warsztatach Wokalnych TNG. Otrzymała również Certyfikat Trenerski TNG i zaproszenie do grona Trenerów Laboratorium Śpiewu i Mowy.


W roku szkolnym 2015/2016 asystowała w przygotowaniu dzieci do premiery dziecięcego musicalu „We are the Champions”, wystawionego na deskach Teatru Muzycznego Capitol.
Obecnie śpiewa w zespole Gospel Life oraz pracuje nad autorskim materiałem.