Nadia jest w naszym zespole jak pomost łączący dwa brzegi rzeki – pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Stąd w naszej głosowej przychodni wyspecjalizowała się jako lekarz pierwszego kontaktu, taki…hmm…rodzinny dla naszych podopiecznych. Walcząc na pierwszej linii wokalnego frontu ma pełne ręce roboty! Jednak Marta, nie bez przyczyny, utożsamiana jest w muzycznych kręgach z wulkanem energii. Walcząc z Twoimi głosowymi bolączkami ładuje swoje energetyczne baterie i nigdy nie opada z sił!


Nadia to stuprocentowy praktyk. Śpiewa praktycznie od zawsze. Związana jest miłością trwającą już 10 lat z, popularnym w kręgach muzyki reggae, zespołem Naaman. Marta to doświadczona wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka utworów, które wykonuje na scenie. Do swoich szczególnych osiągnięć zalicza nagranie dwóch albumów ( trzeci jest w trakcie nagrywania) oraz uczestnictwo feauturing’ach. Wyjątkowym zaszczytem i potwierdzeniem wokalnej klasy było dla niej przyjęcie zaproszenia do wspólnego zaśpiewania piosenki zarejestrowanej na drugiej płycie zespołu Naaman – „What’s that” przez Mykal'a Rose’a – legendarnego wokalistę reggae i zdobywcę nagrody Grammy.


Nadia to wokalistka zapraszana na renomowane festiwale i koncerty: Woodstock, Ostróda Festival, Bielawa Festival,  Sunshine Reggae Festival ( Francja), Rototom Sunsplash Festival ( Hiszpania) – największy festiwal muzyki reggae na świecie oraz wiele innych.
Wraz z zespołem Naaman jest także półfinalistką Must Be the Music.
Marta, poza działalnością sceniczną, jest trenerem emisji głosu, od wielu lat związanym z Laboratorium Śpiewu i Mowy, gdzie kształciła się pod czujnym okiem Radka Kota uzyskując następnie Certyfikat Trenerski TNG.