Nasza ukochana przełożona pielęgniarek, szefowa zabiegowego gabinetu wokalnego. Nikt tak jak ona, nie potrafi podać Ci - czasem gorzkich – pigułek ćwiczeń wokalnych. Będziesz jeść jej je z ręki!


Agata zaczęła swoją przygodę muzyczną wcześnie -  wieku 8 lat – gdy wraz z Głogowską Rewią Graffiti reprezentowała Polskę na największych festiwalach dla dzieci i młodzieży - w kraju (Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie) i za granicą (Węgry, Włochy, Niemcy). Od kilku lat jest wokalistką zespołu pop-rockowego WHY, z którym koncertuje w całej Polsce. Doświadczenie sceniczne zdobyła dzięki licznym koncertom, wystąpieniom publicznym i pracy w mediach.

Chciałaby, aby jej podopieczni również brali udział w różnych konkursach międzynarodowych: „Jest to niesamowite przeżycie, które pamięta się do końca życia, ale również świetne nauka i zabawa”. Swój warsztat wokalny kształciła metodą Technika Naturalnego GłosuJest wychowanką Radosława Kota. Po wieloletniej i pełnej sukcesów opiece nad Laboratorium Śpiewu i Mowy JUNIOR we Wrocławiu, powierzyliśmy jej zadanie poprowadzenia oddziału Laboratorium Śpiewu i Mowy JUNIOR w Krakowie.