Opinie

Do Laboratorium trafiłam, kiedy potrzebowałam błyskawicznie zreanimować swój głos. Już wtedy zrozumiałam, że Technika Naturalnego Głosu jest dla mnie niezbędna! Zaczynałam zupełnie od podstaw, bo nigdy wcześniej nie uczyłam się śpiewać. Radek Kot zaszczepił we mnie prawidłowe nawyki używania głosu. Od tamtej pory nie miałam już żadnych problemów ze swoim głosem. Ciężar, który leżał mi na gardle, zrzuciłam na przeponę. Gorąco polecam każdemu, kto chce zbudować w sobie solidną podstawę i sięgać po więcej!

Ewelina Lisowska, wokalistka pop

Chciałoby się powiedzieć, że dzięki wspólnej pracy z Radkiem Kotem udało mi się wskoczyć na zupełnie nowy poziom wokalny, ale to nie do końca byłaby prawda - w rzeczywistości bowiem wspólnie odblokowaliśmy w moim głosie co najmniej trzy nowe poziomy 😉 Dzięki TNG mogę teraz śpiewać utwory o których jeszcze niedawno mogłem tylko pomarzyć. A wszystko to w niesamowicie przyjaznej atmosferze, jaką roztacza wokół siebie ekipa Laboratorium 😉

Filip Lato, wokalista

Od 7 roku życia brałam udział w wielu konkursach, festiwalach, warsztatach wokalnych, jak i programach telewizyjnych, nierzadko osiągając sukcesy. W wieku 22 lat, przekonana o swoim talencie i umiejętnościach, trafiłam na Magdę. W kilka minut zdiagnozowała popełniane przeze mnie liczne błędy techniczne, o których dotąd nikt nie wspominał, a które mocno ograniczały moje możliwości wokalne. Na drugiej lekcji wydobyłam z siebie dźwięki, o których mi się nawet nie śniło. Od tamtej pory powtarzam zawsze to jedno zdanie - że przez jedną godzinę nauczyłam się więcej, niż przez całe moje wokalne życie. Świadomość głosu, lekkość śpiewania i odkrycie własnych możliwości - to efekty pracy z Magdą Kot. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego trenera głosu.

Marta Maksimiuk, wokalistka, uczestniczka Voice of Poland

Kilka lat temu, po zagraniu kilku tygodni letniej trasy koncertowej, zupełnie straciłam głos. Ostatni koncert nie mógł być już zaśpiewany. Jeśli jesteście w stanie wyobrazić sobie szeptane reggae to właśnie tak było. W drodze powrotnej zadzwoniłam do Radka. Umówiliśmy się na lekcje. Atmosfera zajęć była niesamowita, a efekty były niemalże natychmiastowe. Dzięki Radek, że do dziś nie musiałam już nigdy przechodzić szeptanego koncertu, a ja mogę w pełni bawić się na koncertach. Również swoim głosem!

Nadia (NAAMAN), wokalistka reggae